Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek lenne kinek...

Szerintetek lenne kinek elajándékozni a tengerimalacaimat?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy anyukám allergiás a szőrükre. Már szinte a kezdetektől fogva tüsszögött és köhögött, de valahogy nem gondoltunk erre. Szóval a malacaim 5, 4, 3 és fél évesek körülbelül. Tudom, elég öregek. A középső fiú, a többi lány. A fiút talán el tudnám ajándékozni egy barátnőmnek, mert neki is van egy fiú, és régebben mondta, hogy egyedül érzi magát. Lenne esélyem elajándékozni a másik 2-t valahogy?

2014. jan. 30. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
ha ráuntál azt mond, egyébként rágcsálómentőkre keress rá google-ba és írj nekik
2014. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 titán1234 válasza:
osztálytársadnak, vagy tedd fel netre ingyen szerintem valakinek biztos kel
2014. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem jöhet. Hízott a malac?
2014. jan. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én inkább valami konkrét embernek szeretném..nem rágcsálómentőknek. Nem tudom miért, csak nyugodtabb lennék. És nyilván kitalálok egy kamu sztorit h az anyám allergiás, csakh ne higgyjétek azt h meguntam... fuck logic :D
2014. jan. 31. 20:22
 5/7 anonim ***** válasza:
csak tudod jól, ha megírnád, hogy meguntad akkor sokan leoltanának szóval az allergia sztori elfogadottabb :) ^^
2014. febr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Tengerimalac Védő Egyesületnél folyamatosan látod, hogy mi van velük (a facebook-on is és a honlapjukon is), amíg örökbe nem fogadja valaki.

Az örökbefogadóval meg szerződést kötnek (megnézik, hogy mekkora helye van, megmondják, hogy milyen tápok azok, amik jó a malacnak és csak azzal lehet etetni stb.), és onnan ők figyelik a sorsát.

2014. febr. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak köszönöm! Egyébként ma derült ki, hogy talán nem is a tengerimalacszőr az oka, szóval még reménykedem! :)
2014. febr. 3. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!