Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan lehet elerni hogy a...

Nemokos kérdése:

Hogyan lehet elerni hogy a tengerimalacaim ne feljenek annyira? Szegenyek annyira felnek pedig rendszeresen rendezem es etetem. Jutalom falatot is szoktak kapni.

Figyelt kérdés
igyekszem de nem tudom hogy hogyan erjem el.

2014. febr. 2. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
tedd be a kezedet és ne mozdítsd.hagyd hogy megszaglásszák.ha ez sikerült utána megpróbálhatod úgy is hogy e kezedbe teszel valamilyen finomságot nekik.ha engedik simogasd őket,ha nem akkor hagyd és próbálkozz később.és így tovább egészen addig,míg már megengedik hogy kivedd őket.
2014. febr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kivenni kitudom de nem valami baratsagosak.Kiszeretnem boviteni a helyuket de ketrecet nem vesznek nagyobbat anyumek csak a normalis marad es valami extrat akarok ami nem art nekik.De a bovitest nem tudom hogy lehetne megoldani.
2014. febr. 2. 23:34
 3/4 anonim ***** válasza:
1.vagyok.milyen a ketreced?magasság,szélesség,hosszúság?
2014. febr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
[link] ket ekkora ketrecnek oldalt van nyilasa de nem akkora mint a kepen,egy kicsit kisebb es a ket ketrec osszevan rakva es jarnak egyikbol a masikba.
2014. febr. 3. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!