Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szállítsak tengeri...

Hogyan szállítsak tengeri malacot?

Figyelt kérdés
A jelenlegi időjáras, vagy hidegebb időben, milyen korulmenyek kozott tudok elszallitani egy tengeri malacot Szekesfehervarrol Budapestre! Eleg egy dobozka vagy valami melegebb kell neki. Vonattal es varosi tomegkozlekedest veve alapul! A valaszokat elore is koszonom.

2014. febr. 6. 09:58
 1/6 Oroszi Szabi válasza:
Szia szerintem ketrecbe neki a legjobb ;)
2014. febr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lehet kapni kisállatfelszerelés boltban kis műanyag hordozót. azt ha kibéleled forgáccsal, fogsz egy forró vizes palackot, amit betekersz egy rongyba, hogy ne közvetlenül legyen forró, és ne hűljön ki olyan hamar. beteszel neki valami rágcsát, és akkor szerintem semmi gond nem lesz.

ha nem szeretnél szállítót venni, kérdezd körbe az ismerőseid, barátaid, hátha valaki kölcsön tudná adni egy-két napra. (én anno így tettem, tartottam attól, hogy az út alatt kirágná a kartondobozokat stb.)

szerencsére a fehérvár-budapest távolság nem nagy és a vonatokon is van fűtés. a tömegközlekedés idején fontos a meleget adó palack, és ennyi.

2014. febr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Valami kisebb méretű ketrecbe, vagy kisállat szállító boxba. Széna és víz mindig legyen előtte (bár ilyenkor jobban meg lesz ijedve, nem hiszem, hogy fog enni, de mindenképp kell lenni előtte szénának akkor is). Vigyázz a huzattal, könnyen huzatot kaphat és megfázhat a malacka. Forgácsot tegyél alá, meg valami bélelt valamit, sálat, vagy valami ruhát, törölközőt tegyél be neki, hogy el tudjon bújni. :)
2014. febr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia! Szerintem dobozban is jó lesz csak vágjál rá neki lyukat és béleld jól ki neki rongyokkal :)
2014. febr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
minekünk állatkereskedésből van (örs vezér tér árkád) és ott adtak hozzá egy cipősdobozt abba bele teszed és kész nem fagynak meg vagy max oda raksz nekik egy kis takarót.
2014. febr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ja igen lyukak legyenek rajta
2014. febr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!