Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik állatot könnyebb tartani?

Melyik állatot könnyebb tartani?

Figyelt kérdés
A törpenyúlon,az afrikai törpesunön és 2 tengerimalacon gondolkoztam Miskolc kozeleben hol lehet őket venni?
2014. febr. 9. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ebből nekem nyuszim van de volt tengerimalac is ez a kettő a legkönnyebb a süni nehezebb. De ha 2 tengerimalac akkor talán a nyuszi mert a malackát fürdetni fésülni kell levágni a körmét stb. a nyuszinak viszont ilyen gondjai nincsenek. Nekünk nemrég született törpenyuszi 2 db. ha esetleg a nyuszit választanád közülük is vihetsz :) Mivel ketten vannak csak elég jó húsban vannak szóval a "kisbaba" :D kort biztos túlélik. :) Remélem tudtam segíteni
2014. febr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen köszi,de sajnos csak akkor kaphatok ha elpusztul a hörcsögöm:(
2014. febr. 10. 19:15
 3/3 anonim ***** válasza:
nem tudom neked miből van a nyuszid de őket is ugyan úgy kell fésülni és karmot vágni, főleg egy benti nyuszinak, ők nem tudják ásással koptatni így az otthon szőnyegvágtán könnyen beakadhat és letörhet neki, én is jártam így, azt hittem az ujja is kitört mert véres volt és oldalra állt neki de szerencse csak a karom volt így a karomvágás és egy kis betadine megoldotta a problémát :) a vedlésről meg ne is beszéljünk, marok számra szedem ki belőle a szőrt furminátorhoz hasonló kefével és hihetetlen hogy mennyi van neki és nem akar elfogyni..
2014. febr. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!