Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek az akváriumba...

Mit tegyek az akváriumba törpehgörcsögnek? (többi lent)

Figyelt kérdés
van benne egy kisház meg egy alagút meg természetesen kaja ,pia

2014. febr. 14. 22:14
 1/3 anonim válasza:

Oxigénpalackot, nehogy megfulladjon szegény. (A halakat szokták akváriumba tenni, ha nem víz van az üvegben, azt terráriumnak hívják. :) )


A viccet félre téve én ezen kívül mókuskereket szoktam betenni. Annál figyelni kell, hogy ne legyen túl nagy és forogjon rendesen, különben nem fog tudni futni benne. Ja, és ha nem elég magas a terrárium fala, akkor arra is figyelj, hogy ilyen magasabb tárgyakon ne tudjon kimászni. Nekem rendszeresen le kellett fednem a fél a terráriumot egy fa lappal, és csak az alá pakolhattam magasabb cuccokat, mert tényleg bármire fel tudott mászni a hörcsögöm, és az első adandó alkalommal kiszökött. Amúgy első höris gazdi vagy?

2014. febr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tegyél a höri alá forgácsot mindenek előtt! Nagyon fontos neki!


Én ketrecben tartanám őket, mert kiszökhet és könyveket, mindenféle dolgokat kell a terráriumra pakolni. Vegyél neki egy mókuskereket! Aminek van talpa, és jól forog. Minden képen a műanyagot vedd meg, ami fedett, és nem akadhat be a kis lába az ilyen rácsos futókerekekbe, mert akkor el is törhet szegénynek. Vehetsz neki faházikót is, pár ezer ft, de nagyon szeretik, tudja rágcsálni, ami jó fogkoptatónak is.


Mindenképp vegyél neki egy kis pár száz Ft-os fogkoptatót.

Illetve vitaminos kaját (Vitakraft-ot ajánlom) "Drops"-t vegyél neki, egészséges és szeretik a hörcsögök.

Vehetsz neki ízesített magos rudat, azt is imádják.

2014. febr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat nagyon sokat segítettetek,most tartom az első hörcsögöket :)
2014. márc. 3. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!