Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Akváriumba süni alá mit...

Akváriumba süni alá mit rakjak, hogy ne legyen büdös?

Figyelt kérdés

Jelenleg pelletet raktam be, marha jó, természetes fa illata van, de csak kb fél napig, amíg ki nem borítja a vizét. Mivel a pellet alatt újságpapír van, a víz és a pellett ázásával iszonyatosan büdös lesz a terráriumban, meg persze az egész szobában.

Eddig használtunk szalmát és forgácsot is, de az meg beleakadt folyton a tüskéibe.

Azon gondolkozom, hogy mit kellene a pellet alá rakni, amitől nem lesz bent büdös, naponta nem akarom azért cserélni az egészet.

Esetleg valamilyen nylon?


2013. márc. 12. 15:08
 1/4 anonim válasza:
A wwww.torpesun.eu -t ajánlom , ott tudsz érdeklődni!
2013. márc. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Egyébként tőlük vettem a sünim.

Sajnos látszik, hogy nem lelkiismeretes tenyésztők, a süni ugyanis igencsak vad, nem foglalkoztak vele kiskorában :(

Én nem ajánlom őket.

2013. márc. 13. 12:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj használni valahogy macska almot,az általában zeolit ,magába veszi a nedvességet és megköti a szagokat.Ez csak ötlet nem tudom működik-e.
2013. márc. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem bevált a sünikéimnél a macskaalom a házikóba meg szárított füvet raktam.
2013. márc. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!