Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az aranyhörcsögnek az terráriu...

Az aranyhörcsögnek az terrárium vagy a ketrec a nyerő mert most terráriumban vannak mert régebben halakat tartottam bennük a régi hörieim ketrecét meg már elattam. Vegyek egy újat vagy terrárium melyik a jobb?

Figyelt kérdés
várom a válaszokat :)
2014. febr. 15. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is: A hörcsögöket ne tartsd egymás mellett, mert egy hirtelen felindulásból véres takarítás lehet a végén. Ha testvérek, ha nem, ha jól megvannak, ha nem TILOS őket együtt tartani! Bármelyik este összebunyózhatnak, és annak nem lesz jó vége. Persze Te döntöd el, mit akarsz...


Nekem egy dzsungáriaim van most, ilyen ketrecben: [link]


Én a ketrecet ajánlom, mert az rendesen szellőzik és fel tud mászni a rácsokra, ami plusz mozgás neki. Illetve nem tud felül kimászni, mint a terráriumból. Adnak is hozzá jó pár cuccot, úgyhogy a ketrec jobb lesz Nekik,.


Vegyél egy ketrecet, és rakd bele az egyik hörcsögöt. Ha kettő van, akkor a másikat hagyd benne a terráriumban.

És jegyezd meg: Többet soha ne tarts együtt!

2014. febr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azonnal vedd őket külön, 1 hörcsög egy ketrecben lehet!!


És ne terráriumban tartsd őket hanem ketrecben.


Egy aranyhörcsög számára minimum 70 cm hosszú 45 cm széles ketrec a megfelelő! És minimum 19-20 cm átmérőjű legyen a mókuskerék!!

2014. febr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!