Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mért csinálja ezeket? (A...

Mért csinálja ezeket? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Van itthon egy Rex dumbófülü hím patkányom, nagyon sokat foglalkozok vele borzasztóan szelíd, pár hetes kora óta megvan.

Amikor kint van és rajtam mászkál, ilyen röfögő hangokat hallat, mint egy kis malac. Ez mért csinálja? Elégedett? A fogát szokta reszelni arról tudom hogy azt jelenti. Meg az arcomat szokta nyalogatni, mindenhol ahol csak tudja, és néha a számban akár kutakodni.. De mért? És a nyalogatás? Puszit ad? :) (elnézést a helyesírásért, telefonról vagyok..)



2014. febr. 20. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
jajj de édes lehet :))) szerintem szeretetből csinálja :))
2014. febr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Többiek?? Szerintetek mért van? Szerintem azért mert szeret, elégedett, hálás de lehet hogy tévedek... Bár megérteném hisz neki van a legjobb dolga a világon. :-D
2014. febr. 21. 12:12
 3/9 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok!
2014. febr. 21. 18:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is elégedett, boldog :) Nagyon édes lehet *.*
2014. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Azért csinálja, mert imád téged! :D tudja hogy te vagy a gazdája, és szeret téged, mert te gondozod! :)
2014. febr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Akkor jól gondoltam! :DD

Imádom őt! <3

2014. febr. 24. 18:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor lenne elégedett ha lenne társa :/ Sajnálom, de a patik társas állatok. Lehet h ilyenkor el van, de mikor Te nem vagy otthon nincs kihez hozzábújnia, nincs aki tisztogassa, szerezz neki egy kishavert, fiút, vagy ha kiivartalanítattod akkor kislányt akár.

S.K.

2014. febr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tudom, van neki társa! Régóta tartok patikat. :)

Tapasztalt gazdi vagyok. :)

Csak azért gondoltam megkérdezem ezt, de akkor úgy néz ki jól tudtam! :)

2014. febr. 27. 10:02
 9/9 A kérdező kommentje:

4-en vannak együtt egy hatalmas ketrecbe, amiben létrák, járatok, játékok vannak. Nem volt olcsó: 59.999.

De megérte, imádják, naponta többször kint szoktak lenni,

és egész éjszaka szabadon vannak de nyitva hagyom a ketrecet így vissza járnak elvégezni a dolgukat, meg inni, enni. :) Aztán újra kijönnek és játszanak. :) Jó dolguk van. :) A kérdésben azért írtam hogy egy, mert ő róla volt szó. :)

2014. febr. 27. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!