Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem érdekli semmi a...

Miért nem érdekli semmi a nyuzimat?

Figyelt kérdés
Bárhogy próbálok vele játszani, vagy bármilyen játékot mutattam eddig neki egyik sem érdekelte. Amikor kiengedem, akkor is csak azt várja, hogy adjak neki valamit. Ha meg nem kap semmit akkor csak ül a fotel alatt és nem csinál semmit. Egyszerűen nem érdekli más csak az étel. Miért van ez?

2014. febr. 21. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
mióta van nálad? délután az enyém is csak fekszik meg eszik 9 és 11 között szokott ugrándozni játszik a függönnyel mellém kucorodik a kanapén hogy simogassam akkor megint ugra bugra :)
2014. febr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Majdnem egy éve van nálam. Az a baj hogy ő napközben ki sem jön szinte, hiába van neki nyitva az ajtó. Mindig csak este dugja ki az orrát és akkor se ugrándozik :( Amikor kicsi volt akkor ő is szaladgált, ugrált meg rosszalkodott. Amikor pedig elkezdett "felnőni" akkor ezek elmúltak nála.:/ Lehetséges h majd a jő időben az udvaron visszajön a kedve?
2014. febr. 21. 17:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ha legalább 2 hete tart, akkor nem az időjárás, frontok miatt lehet.

Nem akarlak megijeszteni, de az én nyuszim fél évig ezt csinálta, én is azt hittem, hogy csak lusta, mert hát ivartalanított is... Aztán egyik reggelre nem volt étvágya, egy bogyó sem volt, nem ivott, gubbasztott.

Az orvos szerint amióta gubbasztott, azóta lehetett bélfertőzése.


Kapott antibiotikumot, vitaminos injekciót, azóta újra a régi :) Ilyen aktívnak rég láttam!:)


Alig még a dokin kívül tudok javasolni, az az almaecet. Jó hatással van a bélflórájukra, erősíti az immunrendszerüket és hasonlók. 1:100-as hígításban kell nekik adni, kúraszerűen. Mióta kapja a nyuszim (3 nap sima víz, 2 almaecetes), jobb étvágya van.

2014. febr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Étvágya most még neki is van ilyen problémák nincsenek. Ezzel van baj csak h nem túl mozgékony :/ De azért megpróbálom majd az almaecetet :) Köszi a tanácsot :)
2014. febr. 21. 19:36
 5/6 anonim válasza:
Azért mert nyúl
2014. febr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát a fél évnyi érdektelenség az elég aggasztó.. már a hónap is .. a nyuszik életében vannak napok hetek mikor ilyen antiszocok :/ de hatással lehet rá a front is, valakinek a nyuszija poci problémákkal küzd ha front van, szerintem ha 2 hétnél már tovább tart vagy már benne vagytok a 2 hétbe akkor vidd dokihoz egy kivizsgálásra jobb a biztos :/
2014. febr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!