Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kérdező kommentje: miért...

Kiray Attila kérdése:

A kérdező kommentje: miért nem akar semmilyen játékkal játszani a kutyám 2 évs!? Volt egy kendevenc labdája de már az sem érdekli. Mit csináljak hogy tudjak a mezőn és a bárhól vele labdázni? Légyszí mondjatok jó ötleteket .

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak a játékokkal vagy mással se?Ha mást nem,vegyél valami jó "szagos" jutalomfalatkát neki,azzal dörgöld be a labdát hogy érezze azt a szagot.Mi is szoktunk venni neki,szereti.
2013. nov. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
próbáltam nem sikerül
2013. nov. 5. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Történt valami mostanában? Nem látod szomorúnak esetleg? Lehet, hogy depressziós. Szerintem.
2013. nov. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy annyira szerette régen a labdáját? Mert az fura, hogy ráunjon a kedvencére. Szerintem sose lehetett nagy labdás, ha most egy se érdekli. Vannak ilyen kutyák, pl. az enyémet se hozza lázba egy játék sem, ő emberekkel, kutyákkal játszik inkább, kergetőzik, birkózik. Lehet, hogy a Te kutyád is ilyen. A helyedben még kipróbálnék egy sípolós játékot is, sok kutya szereti, ha a "zsákmányának" hangja van. Vagy vehetsz neki frizbit, gumi karikát, vagy olyan labdát ami más anyagból van, és más színű, mint az előzők. Esetleg adhatsz neki egy plüss játékot.
2013. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a jo valaszok es kiprobalom ezeket lehet hogy valamelyik bevalik .... Az elozo kommenthet pedig nem tortent vele semmi nem fel es sztem nem depresszios .. De azert koszonom
2013. nov. 6. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!