Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpenyulam meg fog annyira...

Llkk kérdése:

A törpenyulam meg fog annyira szelidűlni hogy az ölembe simogassam?

Figyelt kérdés
2014. febr. 22. 22:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A szotyi pont nem jó, a héja átszúrhatja a gyomrát, beleit. Nálunk a táp a jutalomfalat is, a versele laga cuni complete a legnagyobb kedvence.
2014. márc. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszi :) Az igaz hogy hajlamos az elhízásra ha mindig van előtte táp? Mert az első pár napban egész nap volt előtte táp. Mostanában reggel hét és este hat óra körül kapja a tápot de néha amikor hajnalban felébreszt szoktam neki egy kicsit adni hogy csöndbe maradjon. Neked szokott hajnalba zörögni? Először bevált az hogy letakarom a ketrecét de mostanában ez sem segít:( :
2014. márc. 26. 18:58
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen, ha folyamatosan van előtte táp, elhízhat, ráadásul a szénaevés rovására megy, amitől a fogai nem kopnak megfelelően.

Azért zörög, mert megtanulta, hogy akkor enni adsz neki. Nem h.ülye, csak nyuszi :)

Az enyém is zörgött eleinte, mert elkövettem a hibát, hogy enni adtam neki, hogy csöndben legyen. Nagyon nehezen szokott le róla, szinte át kellett programozni az agyát, hogy akkor kap tápot, ha csöndben marad. Reggel és este kap egy kis marékkal, nap közben pedig jutalomként egy-egy szemet.

2014. márc. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Sajnos az enyém is zörgött. Pedig nem kapott olyankor enni, és a letakarás nekem is csak az elején volt hatásos. Több mint fél évig volt a szobám előtti előszobában, de néha már aludni sem hagyott, így kiköltözött az ebédlőbe. Kicsit összezavarodott, össze vissza kakilt, pisilt. De már kezd beállni a dolog, ott van nagy tere is szaladgálni... csak már kezdi a lépcsőt is birtokba venni :)

Szóval a zörgés járulékos dolog (nálunk legalábbis), de ha nem reagálom le előbb-utóbb abbahagyja...

2014. márc. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!