Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek ha a csincsillám...

Diamondtiara kérdése:

Mit tegyek ha a csincsillám nem akar se enni se inni?

Figyelt kérdés
Minden rendben van nála, a szőre szép a szeme is egészséges és rendesesn futkorászik meg ugrál. Nagyon aggódom érte! Lehet attól hogy most a pincépől fölkerült a szobábmba? Pár napja hoztuk föl mert nem tudtam róla megfelelően gondoskodni. De azóta mindene van.3 naponta kifésülöm a szőrét, mindennap kap tiszta, friss vizet meg minden finomat ami kell neki. az alma tiszta, meg kakil is mondjuk elég keveset, van szép házikója amibe kényelmesen elfér, kap almát meg petrezsejmet de azt sem eszi. Minene megvan akkor miért nem iszsik meg eszik? Segítsetek! Jövőhéten visszük orvoshoz de nagyon aggódom miatt! Nagyon szeretem és nem akarom hogy valami baja legyen!

2014. febr. 27. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem jövőhéten kéne vinni hanem most.Szénát kap?Az a fő kajája nem a petrezselyem meg az alma.
2014. febr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
persze hogy kap. mindent ami csak kellhet neki!
2014. febr. 27. 09:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha mindent kap, akkor furi hogy nem eszik..

Nem lehet hogy eszik ő, csak keveset és te akkor pont nem látod? Sovány?

Szerintem vigyétek el állatorvoshoz ő majd kideríti mi a gond! Ne jövőhéten, minél hamarabb, annál jobb!

2014. febr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem sovány. Remélem csak a helyváltozás miatt van ez.
2014. febr. 27. 10:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom ajánlani,amit az enyéim imádnak:


szárított banán,alma karikák,szotyola,kukorica,csipkebogyó (gyógynövényboltos)

2014. febr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az enyémel is ugyan ez van. Nemrég kaptam és nem eszik nem iszik. S.O.S. !!!
2014. ápr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!