Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S körtét adtam a hörcsög...

S. O. S körtét adtam a hörcsögömnek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
többször is kapott nem látok rajta semilyen változást este nagyon aktiv a kerekét is használja ! Mi baja lesz tölle ?

2014. febr. 27. 20:07
 1/6 anonim válasza:
100%

Öld meg ne szenvedjen. xd (vicc)

Amúgy mi baja lenne tőle? max fingik párat

2014. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vagy hat éve uborkát adtam neki, azóta meghalt de még mindig pánikolok, hogy inkább almát szeretett volna. A legszörnyebb, hogy már soha nem tudom meg! Lehet, hogy tönkretettem utolsó éveit, mert jobban szeretett volna almát enni és onnantól kezdve folyamatosan neheztelt rám.
2014. febr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mivel kemènyitő van benne
2014. febr. 27. 20:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Almában nincs?
2014. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Szerinted mi baja lenne tőle?? Ez most komoly kérdês?? Nyugodtan adhatsz neki továbbra is körtét! Semmi baja nem lesz! A hörcsög mindent megeszik,még túrót tojást sajtot szalámit halat is lehet neki adni! Sőt ha szopotat kell is!! Csokit nem szabad csak adni neki ,mert az nem tesz jót a szivüknek!!
2014. febr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 b13b ***** válasza:
Ha éli tovább boldog életét és minden rendben van vele még egy hét után is akkor nem árt neki.
2014. márc. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!