Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül egy dzsungáriai...

Mennyibe kerül egy dzsungáriai törpehöri?

Figyelt kérdés

Az Árkád budapesti plázában szeretném venni, aki jár oda esetleg emlékszik mennyibe kerül egy?


Köszi :)



2014. febr. 28. 23:33
 1/4 anonim válasza:
Nem pesti vagyok, de amikor pár éve megvettük a törpehörinket (nyugodjon békében) talán 300 ft ha volt maga a hörcsög. Hozzá a ketrec, kaja és forgács került pár ezer ft-ba talán.
2014. febr. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom egy aranyos, egészséges állatot szeretnél magadnak, márpedig akkor semmiképp ne állatkereskedésből vedd, ahol azt sem tudják megállapítani milyen neműek... egészséges meg ritkán található, mivel beltenyésztett hörik meg senki nem foglalkozik velük, így az embertől is félnek.

Inkább keress neten hirdetéseket, tenyésztőt, ott sem drágább, de legalább egészséges, barátságos, kézhezszokott hörit kapsz. Sőt akár ingyen is találhatsz.

2014. márc. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kereskedésben: 1200-2000 Ft.

Tenyészőtől: 500-3000 Ft.

Szaporítótól, egy-két almot lehozó hobbistáktól: 0-1000 Ft.

2014. márc. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tegnap voltam kisállat kereskedésben 2000ft volt.

Az én hörim, 12én lesz másfél éves, 1500 ft volt.

Amikor 8.-os voltam akkor is volt 2, 600 volt darabja.........

Tegnap vettem tengerimalacot, ő is már 2500 volt..

Valamiért nagyon felszöktek az árak.

Unokatesómék vettem csincsillát a múlt héten 10ezerért, előtte 8000 volt..

2014. márc. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!