Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan lehet fiú törpenyuszit...

Ramsi2000 kérdése:

Hogyan lehet fiú törpenyuszit kézhez szoktatni?

Figyelt kérdés
A nyuszim kint van az erkélyen a házikójában de néha kiveszem (ritkán mert nincs sok időm) . Nem nagyon engedi magát simizni, a kezembe meg egyáltalán nem tudom venni. Hogyan lehetne egy kb 1 éves nyuszit kézhez szoktatni ?
2014. márc. 5. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
A nyuszik nem szeretnek kézben lenni. Arra emlékezteti őket, hogy egy ragadozó zsákmányává váltak. Én is nemrég kaptam törpenyuszit, ugyanúgy egy éves körüli. Tedd ki egy szőnyegre, olvass, csinálj házit, végezd a dolgodat, oda fog menni és szagolgatni fog, rád fog mászni. Idő kell a bizalmuk megszerzéséhez, nem kis idő, de megéri.
2014. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy, mielőtt állatot veszel, nem árt utána olvasni. Ha olyan kedvencet szerettél volna, ami nagyon tapogatható, bújós, akkor mellélőttél a nyuszival. Ha nem, akkor jól jártál.
2014. márc. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű módja van...sokat kell vele foglalkozni.
2014. márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem egyszerű esetek. Sok videót látni, hogy kis kezesek...de nagyobb %-ban nem ilyenek, bizony rengeteg idő és türelem kell hozzá. Én is ilyesmik miatt aggódtam az elején, de sok foglalkozás, és idő után ma már ott tartunk, hogy imádja a simit, amint hozzá érek elhasal és lehet dögönyözni :) Olyan tündér. Persze kézbe nem szereti, ha felveszem, de fél percig azt is kibírja... utána megy a kapálózás. Szóval most már le sem tudom rázni. Türelem!
2014. márc. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!