Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a tengerimalacom baja?

Mi lehet a tengerimalacom baja?

Figyelt kérdés
Van egy kétéves fiú tengerimalacom, és tegnap meg ma alig ad ki hangokat, ma amikor megsimogattam, nem "dorombolt", ahogy szokott, hanem csak ücsörgött hangtalanul, de ugyanúgy bújik, meg ugrál, amikor kicserélem az alomját, mint eddig. Mi lehet a baja? :( Aggódom érte.

2014. márc. 8. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
nem ertek a tengiramalacokhoz ugyhpcs csak annyit tudok mondani hogy amint csak tudod vidd el orvoshoz
2014. márc. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 makaroni100 ***** válasza:
Egyedül van? Mert azt hallottam hogy ha egyedül vannak akkor depressziós is lehet. De nem biztos hogy ez van szerintem is vidd el orvoshoz hogy megnézze! :))
2014. márc. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
9%
Szerintem hiánya van a kis dognek :D minnel hamarabb dugjon egy jooot, és minden rendben lesz :*
2014. márc. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!