Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék egy tengerimalacot!...

Szeretnék egy tengerimalacot! Hogyan beszélhetném rá a szüleimet?

Figyelt kérdés
volt valaki aki azt mondta hogy kérjek pl. plazmatv-t vagy tengerimalacot. és várjam ki mit szólnak hozzá szüleim! ez tényleg jó ötlet?
2008. júl. 22. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem jó ötlet! ezzel csak azt az érzést kelted a szüleidben, hogy "megfenyegetted" őket. Ha odaállsz eléjük ezzel a szöveggel, hogy vagy plazma tv-t vagy tengerimalacot szeretnél, éshogy választhatnak akkor egyiket sem fogják megadni. Inkább próbálj szépen beszélni velük, ígérd meg nekik, hogy te fogod gondozni, te eteted, te takarítasz utána stb.. de ezt csak akkor mondd, ha tényleg mindent megteszel majd ennek érdekében!;) mivel ha nem tartod be a szavad, csak azt éred el, hogy a szüleid többé nem fognak benned bízni.
2008. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Nem jó 5let! Úgyis az lex a válasz hogy NEM!

Próbálj meg érveket felhozni... mutasd meg hogy képes lennél gondoskodni róla..

2008. júl. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Mutass nekik képet egy cuki tengerimalacról!!És mond nekik,hogy cseréled majd az almát, foglalkozol majd vele,eteted,itatod..stb.Nekem is volt tengerimalasom:), sőt volt mikor 5 volt itthon:D
2008. júl. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi de ezeket már mondtam! nem vált be! ők nem szeretik a szobában tartott állatokatt!
2008. júl. 23. 09:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

(A tengerimalacot hetente kétszer kell takarítani különben büdösek lesznek. És azok egyedül nem érzik jól magukat.)

Szerintem legyél kedves a szüleiddel, segíts nekik, mondd el, hogy gondoskodnál róluk, mutasd meg, hogy nagyon szeretnél egyet.

2008. júl. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy miért pont a tengeri malacot választottad? A hörcsög egyedül is elvan és nagyon aranyos és neki nem kell akkora ketrec. (Ezt csakúgy kérdeztem.)
2008. júl. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
54%
jaj neee...a hörcsög undorító...A TEMGERIMALAC ÉÉDES:)
2008. júl. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! azért nem hörcsög mert kicsi koromban megharapott!
2008. júl. 24. 18:44
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem is van 2 tengerimalacom, és nagyon sok törődést igényelnek. Naponta többször ki kell venni és foglalkozni velük. Csak akkor kérjél ha valóban gondját tudod majd viselni. Egyébként a plazmatv-s szöveget ne csináld meg me tuti nem jön be! Sok sikert!
2008. okt. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
persze! tudok velük törődni!
2008. dec. 16. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!