Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi zöldséget gyümölcsöt...

Mennyi zöldséget gyümölcsöt tápot adtok egy nap a tengerimalacaitoknak?

Figyelt kérdés

Pl egy táplálkozásra mennyi répát ubit stb kapnak pl: kb 2 cm ubi stb... és hányszor kapnak egy nap ételt?


Köszönöm!!!


2009. dec. 13. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:

én mindig akkor adok neki, ha látom, hogy elfogyott. száraztápot is.

ubiból egy alkalommal kb 1 negyed kígyóubit adok, répából egy egészet félbetörve. más kajákat nem is nagyon eszi. almát adtam neki régebben, de nem bukott rá annyira.

2009. dec. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És hányszor eteted öket egy nap?
2009. dec. 13. 22:28
 3/7 anonim válasza:
Egy fél almát meg egy félrépát, de az én kucum jelzi ha kell neki valami visnyog ha éhes vagy szomjas. Akkor kap enni magfélét ha kifogyott az etetője, az enyém nem raktároz.
2009. dec. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És egyszer adol nekik zöldséget/gyümit egy nap?
2009. dec. 14. 08:01
 5/7 anonim ***** válasza:
azért ez annyira nem bonyolult. ha látod, h megette mindet, akkor adsz neki még.
2009. dec. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ÉN EGY NAP 3-4SZER ETETEM ÖKET.

imádják az ubit,csak úgy falják

6 vastagabb karikát szoktam bedobni nekik,almából két negyedet.(mert veszekednek rajta)

magokból 1 maréknyit azzal elvannak egész nap,inkább a NEDVESSÉGPÓTLÁS miatt adok nekik sok zöldséget

K betűs zöldségeket gyümiket ne adj nekik,nem tesz jót

mindig mosd meg de vizesen ne add nekik mertt felpuffadnak!!!!!

van már malacod?:)

2009. dec. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen:) Nagyon aranyosak két csajos van:) Van egy kisebb ö nagyon eleven:) állandóan rohangál, nyüszit is:) és egy nagyobb ö nyugodtabb szereti ha simizem:) reggel kapnak zöldséget meg gyümölcsöt két félét, este pedig tápot
2009. dec. 23. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!