Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan, illetve mivel tudnám...

Hogyan, illetve mivel tudnám minél hamarabb télire felkészíteni a vadászgörényeimet? A hideg télhez még kicsit soványnak tartom őket.

Figyelt kérdés
Tudtok olyan tápot, vagy házi készítésű kosztot, ami hatásos lehet? Kint tartom őket, mióta megvannak, de idén nehezebben megy nekik a hízás...
2009. dec. 13. 22:32
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én bent tartom őket, de olyanok lettek mint a hízós malackák. Én reggel száraz macskatápot adok nekik és arra nagyon sokat isznak. Este meg vagy husit, vagy konzervet. Én 2szer adok nekik enni, de te próbáld meg többször kínálni őket. Mennyi idősek? Fiúk, lányok? Nekem két lány van, 4 és fél 3 és fél évesek.
2009. dec. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Az egyik fiú, 5 éves, a kislány pedig 3 és fél éves. Megpróbálom ezt a módszert is, de nem értem őket idén, hihetetlenül válogatnak, sosem voltak ilyenek... Mindig kapnak száraztápot, konzervet, házi kaját, csirkenyakat és havi egyszer macskatejet is... Nem értem, mi lehet most a bajuk...
2009. dec. 14. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!