Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nekem 13. án halt meg az én...

Nekem 13. án halt meg az én majdnem 2 és fél éves aranyhörim.12. én még futkározott, de másnap reggel már kotyagosan ment, és nagyon hideg volt szegényem. Mi a vélemény?

Figyelt kérdés
Fel akartam melegíteni, de nem tudtam. Szépen lassan kihült szegényem. A karjaimba halt meg. Azt mondták h végelgyengülés. Szerintetek?
2010. nov. 15. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Meglehet, a hörcsögök 1,5-3 évet élnek, elég idős volt szegény :( részvétem
2010. nov. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Doruss ***** válasza:

Valószínűleg végelgyengülés... Tényleg elég idős kor ez egy hörcsögnél...

Nagyon sajnálom...

2010. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom én is a Höridet!Valóban nagyon szép kort élt meg.Én is olvastam,hogy egyik pillanatról a másikra is elmehetnek szegények,nem hetekig tart ez az állapot.Próbálj megnyugodni!
2010. nov. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! nagyon hiányzik, elképesztő h egy ilyen kis állat is mennyire tud hiányozni egy embernek
2010. nov. 16. 17:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
:( a mienknek még mag is volt a pofazacskójában, mikor kb 3 évesen meghalt :(
2010. nov. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy hívták a höridet?
2010. nov. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Zsemi volt a neve. 2 hete halt meg de olyan mintha több hónapja elment volna már:(
2010. nov. 27. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!