Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudnék megszabadulni a...

Hogyan tudnék megszabadulni a macskáktól?

Figyelt kérdés
Nincs forgalomban valami macskariasztó eszköz? Folyadék vagy bármi más, nem tudom én nem értek hozzá, csak van egy lány macskánk, aki miatt rengeteg kandúr tanyázik az udvarunkon állandóan (mivel kutya nincs és nem is lesz, nincs természetes ellenségük) és nagyon zavaró mostmár, ezért kérdezem. Elvittük már a macskánkat is, de visszatalált. :( Segítsetek!
2014. márc. 11. 11:51
1 2 3 4 5
 1/44 anonim válasza:
100%
Ki kell ivartalanítani :)
2014. márc. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 mantis religiosa ***** válasza:
79%
Nos, ha legközelebb elviszed a macskád, és nem akarod, hogy visszataláljon, ne csak simán hagyd ott, hanem kösd ki egy fához, vagy kösd fel magad a fára, hogy te se szaporodhass!!!
2014. márc. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:

Semmilyen szer vagy ráolvasás nem létezik, ami a ti macskátokat nem "bántaná", de a kandúrokat igen. Egyetlen megoldás van az ivartalanítás.

Egyébként létezik macsakriasztó spray, amit adott helyre kell kifújni, és a macskák nem bírják a szagát. Ilyen elven működik az ecet is, kis tálkában kell kitenni adott helyre.

De ismétlem, ha nem akar felelőtlen szaporító lenni, és zavarnak a kandúrok, akkor ivartalanítani kell a nőstény macskát, mert amíg ivaros mindig lesznek kandúrok és nem várt almok a jövőben!

2014. márc. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Borzasztóan sajnálom mantis religiosa hogy a szüleid ezt tették veled...:( Nagyon szomorú ami történt, a helyedben én lepuffantanám a büdös dögöket. :P
2014. márc. 11. 12:20
 5/44 mantis religiosa ***** válasza:
72%

A szüleim felelősségteljes gondolkodásra neveltek, emiatt ne sajnálj. Bár veled is ezt tették volna a te szüleid!


Ez a rovat nem üzengetésre való, ha még van mondanivalód, írd meg privátban!

2014. márc. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

"Nos, ha legközelebb elviszed a macskád, és nem akarod, hogy visszataláljon, ne csak simán hagyd ott, hanem kösd ki egy fához, vagy kösd fel magad a fára, hogy te se szaporodhass!!!"

Ez volna a kedves szüleid felelősségteljes nevelésének gyümölcse? :DDD Az ilyen megnyilvánulások? :)

2014. márc. 11. 13:33
 7/44 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, kérdező, de a válaszolónak adok igazat. Azért, mert egy felelősségtelen állattartó vagy. Hogy képzeled, hogy emiatt elviszed a macskát?! O.o Szegény állat...
2014. márc. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:

"Elvittük már a macskánkat is, de visszatalált. :( "


Na elmehetnél oda, amire gondolok..... Komolyan mondom, embereknél is be kellene vezetni az ivartalanítást, van jó néhány, akinek nem lenne szabad szaporodni....

2014. márc. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Álljunk már meg egy pillanatra...ez mégiscsak egy macska, amelyik el tud menni, kerítéseken, háztetőkön mászik át, tud találni élelmet máshol is, befogadják máshol is, nem olyan mintha egy kutyát hagyna a város határában az ember...szóval felesleges itt eljátszani a hattyú a halálát, ráadásul ti akik azt mondjátok hogy "jaj egy macskát nem szabad csak úgy otthagyni valahol" (jelzem nem elpusztítani, lelőni, vízbe fojtani, csak otthagyni), azzal szemben én, aki egy ember vagyok, kössem fel magam...ennyit erről.
2014. márc. 12. 11:05
 10/44 A kérdező kommentje:
Aki szerint pedig egy állat meg egy ember ugyanannyit ér, annak szerintem valami baj lehet az agyával. Nem is kicsi.
2014. márc. 12. 11:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!