Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörényt vennék, de hol?

Vadászgörényt vennék, de hol?

Figyelt kérdés
Vadászgörényt vennék, a ketrec asztalossal csináltatva, minden kész van, de nem találok görit sehol, a megfelelő árba(mindennel együtt15-20000). Ebben kérem segítségeteket, hogy hol lehetne venni ekkora összegért.

2014. márc. 12. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Tenyésztőknél érdeklődj mindenképp. Most lesz a kölyök szezon, biztos lehet még náluk foglalni kölyköket.

Pesten tudok jó tenyésztőt ajánlani.

2014. márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy, milyen görényt szeretnél ilyen árban, mert különlegesebb változatokat (pl. angóra, vagy ritka színváltozat) nem fogsz ennyiért kapni, de a vadasak ilyen árban mozognak. Attól is függ, hol laksz, mert Pesten és Pest környékén van tenyésztő, de azt hiszem, Szegeden is. (A többiről nem tudok semmit, néha még a honlap sem üzemel.)

De én is úgy tudom, még nincsenek kölykök, majd kicsit később (március végétől, áprilisban).

2014. márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy sokan oltásokkal együtt adják és minden (szirintem) felesleges dolgokkat pl: útlevél(5-6000ft+)
2014. márc. 13. 15:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Az oltás azért nem felesleges! A másik amit még adnak hozzá a chippezés, de az is csak pár ezer forinttal dobja meg az árát.
2014. márc. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan az oltásokra gondoltam felesleges dologként, hanem néhol a chip-et és az útlevelet is kötelezően kifizettetik.
2014. márc. 13. 17:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Útlevelet 1-2 helyen láttam hogy adnak, de szerintem ezt meg lehet kérni, hogyha nem kell akkor nem csináltatnak hozzá. A chip viszont jó, mert ha eltűnik a görény véletlenül és valaki megtalálja, de nem akarja visszaadni (főleg a drága, ritka színű, mintázatú görényeknél) akkor tudod igazolni, hogy a tiéd.
2014. márc. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Útlevelet lehet kérni, hogy ne adjanak, de nem egy nagy összeg, én úgy tudom. Chipet meg ne utasíts vissza, még ha telejsen közönséges vadas, akkor nem valószínű, hogy chip nélkül valaha is visszakerül hozzád. (Plusz ez előfeltétele később az útlevélnek, ha mégis szükség lenne rá.)
2014. márc. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de tenyésztőket is mondhattok nyugodtan.
2014. márc. 15. 09:22
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Őket ismerem személyesen akiket ajánlok!

2014. márc. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2014. márc. 20. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!