Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Beoltathatom tényleg a nyuszim...

Beoltathatom tényleg a nyuszim 5 hetesen? Lejjebb a többi infó!

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy kis oroszlánfejű törpenyuszit. Rettegek attól, hogy már vannak szúnyogok, és megcsípi őt :(

Pedig az ablakomon van szúnyogháló, az ajtóm mindig becsukva (a kutya miatt), de ősszel is volt olyan, hogy mégis éjszaka megcsípett, aztán lecsaptam. Ma három különböző állatorvossal beszéltem, akik azt mondták, hogy jövőhét végén már vihetem oltatni. Nem lesz baja addig? Azt találtam ki, hogy mi lenne ha addig is vennék ezt a Vape konnektorba dugható szúnyogos izét??? Ha nem pont a nyuszi ketrec mellé, hanem a szoba másik felébe rakom, ugye nem árt neki? És valóban 3 hónapos koráig csak széna+rágcsáló granulátom+árpa+víz? Se alma, se répa?? Nem szeretném elrontani őt :((((


2014. márc. 13. 15:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, lehet oltani, de nem csak a szúnyog veszélyes, az RHD egész évben veszélyt jelent.

Az is igaz, h 3 hónapos koráig csak táp, széna, víz. Magokat ne adj neki, nincs rá szüksége.

A nyuszi nagyon érzékeny állat. Az oldalon nyuszis orvosokról is van lista, ez is nagyon fontos. Ha érdekel valami, írj privit. :)

2014. márc. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!