Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszisok: a nyuszim nem tud...

Nyuszisok: a nyuszim nem tud kakilni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 hete volt, hogy nem evett semmit igy nem is kakilt de a kedve jo volt es szaladgalt is. Szerda este csak fekudt lattam h nehezere esik neki minden lepes. Azonnal meg este elvittem ugyeletre ahol megvizsgaltak kapott szirokat es gyogyszereket is amiket itthon kell neki adnom. Csutortok estere es pentek reggel lett egy kis szeklete de foleg csak pisil. Kapja a gyogyszert eszi a szenat es a salata de mast nem. Pentek reggel ota megint nincs szeklete. Altalaban jo kedvu bar most gubbasztott...tudtok vmi hazi prkatikat vagy mit tehetnek meg erte? Nagyon aggodok!!
2014. febr. 22. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Salátát ne adj neki, mert sok vegyszert raktároz, ami a beteg nyuszinak csak rosszabb, és vidd orvoshoz.ha van bio lapis, gastroferm, vagy fibrepoex, akkor adj neki. Házi praktika nincs.
2014. febr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi es uborkat adhatok neki? Amugy fibropex vagy mit kapott ma adtam.neki az utolso adagot meg vmi poros vizben oldodo gyogyszert is. Van kakija de az szurke. A szenatol vagy vmeik gyogyszertol?
2014. febr. 23. 14:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Uborka mehet. A kaki színe lehet a gyógyszertől.
2014. febr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!!
2014. febr. 23. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!