Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak a hörcsögeimmel,...

Kalsy kérdése:

Mit csináljak a hörcsögeimmel, bővebben lent!?

Figyelt kérdés
Vettem kb. 3 hete egy lány hörcsögöt és ma vettem egy nagyobb hörcsögöt,arra számítottam h összebarátkoznak,de félek h nem nagyon akarnak,nem akarom hogy bántsa az új (nagyobb) a régebbit!Nem tudom hogy az új fiú vagy lány,de külön kellett tennem őket mert az új piszkálta a kicsit,holnap vissza akarom vinni az újat a kereskedésbe,de ha van jó ötletetek kérlek segítsetek!Köszi :(

2014. márc. 13. 17:15
 1/4 anonim válasza:
100%
A hörcsögök magányos állatok! Vidd vissza az újat ha nincs másik ketreced mert megölhetik egymást!
2014. márc. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

OLVASS UTÁNA MIT CSINÁLSZ EMBER!

Mert most éppen megöleted a kisebbik hörcsögödet.

Mivel a hörcsögök területvédő állatok, kinyírja majd a nagy a kicsit.


Hogy egyes emberek hogy nem képesek venni a fáradtságot, hogy utána olvassanak 1 órát egy állatnak, amit tartanak...

2014. márc. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Se kicsit se nagyot ne tegyél a meglévő mellé! Állandó verekedés, harc majd halál lenne a vége.
2014. márc. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hörcsögöt csak akkor szabad összetenni ha tesók vagy már egészen pici koruktól egymás társaságát élvezik.Szóval ha még nem ölte meg vedd ki a picit.
2014. máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!