Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacom irreálisan...

A tengerimalacom irreálisan sokat pisil?

Figyelt kérdés

És rengeteg is iszik mellé... Amit eddig megivott 3 nap alatt, azt most megitta fél nap alatt! Csak nincs valami baja? Most lesz 1 éves, fiú. Egyedül van a ketrecben.

Valaki kérem segíten, köszönöm! :)


Ui.: Olyan kommenteket nem kérek, hogy én állat kínzó, hogy merem egyedül tartani stb... Tudom hogy társas lény, és a hónapokban tervezek is beszerezni mellé egy másik fiú malacot társnak.



2014. márc. 22. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kap valami olyan kaját, amit eddig nem kapott? Vagy esetleg kevesebb lédús gyümölcsöt/zöldséget?
2014. márc. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem kislany malacom van de nem iszik. Probaltam mar mindent, talkabol onitatobol.. egyikbol sem hajlando. Viszont sok uborkat eszik.
2014. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem, max ma kicsivel több salit kapott mint szokott.
2014. márc. 22. 19:45
 4/12 anonim ***** válasza:

Salátát nem szabad neki sokat adni, azt általában permetezik, és a levelein nagyon megmarad a méreg...

Egyébként mennyi az a rengeteg, amit megiszik?


Mert az enyémek ketten be simán elfogyasztanak egy negyed litert egy nap alatt (melegben többet is)

2014. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
-be (az nem tudom, hogy került a szövegbe)
2014. márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az a rengeteg? hááát nem tudom ... 3-4 cm átmérőjű 6-7 cm hosszú hengere van neki, és általában azt szokta meginni pr nap alatt, és most megitta fél -1 nap alatt.
2014. márc. 24. 18:32
 7/12 anonim ***** válasza:
Vedd ki a sót, ha van bent neki!
2014. márc. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem adok neki sót.
2014. márc. 25. 19:09
 9/12 anonim ***** válasza:
A tengeridisznó bennevan a nevèbe,hogy tebgerbe való!Ott raèr disznokodni/hugyozgatni a kis disznó!
2014. márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolso. Hogy te milyen intelligens vagy :) elobb talan jarj utana miert is nevezik igy!
2014. márc. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!