Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög? Tudom, hogy nem ez a...

Hörcsög? Tudom, hogy nem ez a kategória, de mivel ezt többen olvassák, remélem hamarabb kapok választ!

Figyelt kérdés
A hörcsögömnek az egyik szeme napok óta be van könnyezve, olyan mintha belenne gyulladvaa kis szőre is könnyes a szeme körül). Az előbb rávilágított a fény és szabályosan hunyorgott és remegett, de meg sem moccant csak továbbra is a fény felé 'nézett'. Mikor elhoztuk a boltból és beraktuk az akváriumba akkor már tudtuk, hogy alapból nincs vele minden rendben mert mindig elesik, de most nem tudom mi lehet vele:/ 2 éves lesz májusban szóval nem valami fiatal. Nem tudom hogyan segíthetnék rajta, esetleg kamillázuk a kis szemét?
2014. márc. 22. 18:41
 1/10 anonim válasza:
60%
sürgősen hívjál fel egy állatorvost mert itt bármit mondhatnak neked...fuck logic
2014. márc. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szombaton este 7kor nem hiszem, hogy találok állatorvost. fuck logic
2014. márc. 22. 18:47
 3/10 anonim válasza:
29%

2éve "nem öreg"barátnőmé 9.

kamillázd azzal nem ártasz.

én is szeretem a hörcsögöket!-remélem nem lesz baja vigyázz rá!

2014. márc. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
A kamilla tea mindenféleképpen jót tehet neki. Reggel meg este. De szerintem már elék sokat élt és emiatt gyenge lehet. Azért állatorvoshoz is érdemes elvinni. Sajnálom de szerintem nem fog még egy évet kihúzni. A két év a normális kor, a hàrom már jó.
2014. márc. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 piriiiiii ***** válasza:
78%
Lehet, hogy belement valami. Lehet, hogy csak egy kis forgás, vagy kosz, de lehet, hogy valami fertőzőbb dolog. Mindenesetre a kamilla jó ötlet, amíg nem viszed orvoshoz, mert az leviszi a gyulladást. De ha napok múlva sem csökken a könnyezés és a gyulladás, tényleg mutasd meg egy állatorvosnak.
2014. márc. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Átlagosan 2, nagyon max 3évig élnek szóval barátnődé extra hörike lehet:)

hát szerintem az lesz..remélem tűri majd:/

2014. márc. 22. 18:50
 7/10 anonim válasza:
0%
májusba volt kettő? akkor még "1"párt kellene neki venni ha felépül teljesen.
2014. márc. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat! hálás vagyok tényleg!
2014. márc. 22. 18:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kell neki pár, a hörcsögök magányos állatok. És aki azt írta, hogy 9 évig élt a barátnője hörcsöge... Az inkább tengeri malacra igaz. Egy hörcsög max 3 évig él, de már az is matuzsálemi kor. Kérdező! Kamillázd a szemét, bár ha 2 éves, lehet, hogy már nincs sok hátra szegénynek, és ezek a jelek már azt mutatják, hogy nem mai szegénykém. :/
2014. márc. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az a hörcsög kilenc éve minden évben (vagy két évente) "cserélődik"... ;)

(Higgyétek el van olyan szülő, aki csak úgy vesz egy új hörit, hogy a gyereknek ne fájjon.)

2014. márc. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!