Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom jó kategória-e vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom jó kategória-e vagy sem! Ti mit szolnátok hozzá ha a 45 éves étsanyád összejönne egy 82 évessel mellette titeket kitagadott mert a saját nemetekhez vonzódtok hmm?

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mónika Show? Balázs Show? Szerintem megdöntene egy pár nézettségi rekordot.
2014. jan. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Nem vonzódom a saját nememhez, és ő nem 45 éves. Ettől függetlenül annak örülnék a legjobban, ha végre kitagadna, végre felnőtt módjára élhetnék, de sajnos ha minden nap megverném, akkor se fog kitagadni, de még csak meg se verem minden nap. Ez a személyes álláspontom.


Szintén kissé személyes: ne foglalkozz vele, úgyse ővele kell leélned az életedet. Úgy max. 18 éves korig jók az édesanyák, utána tök feleslegesek, mert csak nem hagyják felnőtté válni az embert.

2014. jan. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző voltam. Talán a családi kapcsolatok kategóriában jobb helyen lenne, ott kevesebb alacsony IQ szintű ember van és normálisabb válaszokat kaphatnál. Talán átrakják oda.
2014. jan. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én hozzá se szólnék, hisz kitagadott, milyen anya az ilyen, ne állj szóba ilyen emberekkel légyszi.
2017. jan. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!