Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vasderes színű törpenyúl...

Vasderes színű törpenyúl Szeged közelében?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy vasderes színű törpenyulat, csakhogy sehol sem találok. Az érdekelne hogy nem tudtok-e valahol ilyen színű eladó nyuszit, lehetőleg tenyészetből. A neme mindegy. Lehetőleg Csongrád megyén belül kellene, ha lehetséges akkor Szeged közelében. A válaszokat előre is köszönöm.

2014. márc. 27. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen színű nyúl,de nem tudom hogy pont szegeden-e. Szerintem jófogáson ,apródon meg ilyeneken nézz körbe,ha kép van akkor találhatsz kedvedre valót,bár szerintem nem a szín ,meg a külső határozza meg a nyulat.( Ne a borító alapján ítéld meg a könyvet!! :D) ezt onnan tudom ,hogy nekem úgy volt hogy lehet egy nyulam,és nagyon vágytam egy szürke lelógó fülü nyuszira,találtunk is egyet ami pont olyan volt,amilyet szerettem volna! Azután máshol is körbenéztünk majd egy hófehér,kék szemű oroszlánfejű törpe nyúlnak lettem gazdija. Máramár nagyon szerencsésnek érzem magam ,hogy ő lett végül az én nyuszim,és nem is sírom vissza azt a nyulat,amit kinéztem magamnak... :) (amúgy ezt a választ is úgy írom ,hogy a kis csöpség nyuszó végig itt van mellettem és odabújik a kezem alá) <3
2014. márc. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!