Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyulat szeretne a barátnő...

Törpenyulat szeretne a barátnőm, milyen pozitív és negatív tapasztalaitok vannak vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Milyen hátrányokkal jár egy ilyen kis semmitevő ha a szobámban lakik? Büdi a vizelete és ürüléke? Nem szeretnék kakaszagba aludni...Magára lehet hagyni egész nap? Meglehet tanítani valamire? Macskát ha nekiengedem túléli?

#nyúl #törpenyúl #értelmetlen háziállatok
2014. márc. 23. 14:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem a macskával elvan, de igen van szaga, takarítani kell rendszeresen,.ha kell reggel és este is, imád rágni, mikor kezdő voltam és nem tudtam hogy ennyire rág kiengedtem ,kapásból elrágta a fél éves gépem billenytűzetének, hanfalának és monitorának a kábeleit, bútorokat stb. de nem mind ilyen , én kifogtam.

Amúgy nyúlfüggő, van amelyik tud hálás meg aranyos lenni, van amelyik meg csak úgy van, akaratos és még simogatni se engedi magát.

2014. márc. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ilyen hozzáállással nem biztos, hogy jó ötlet beszerezni egy nyulat! :)

Nekem is vannak törpenyulaim és igen, tudnak büdösek lenni, ha nem takarítod őket rendesen és a macskát sem jó ötlet összeengedni vele, ezt ki kell próbálni, de ha a macska nem reagál jól, akkor nem szabad erőltetni, mert csúnya vége lesz.

Nem sok mindenre lehet megtanítani egy nyulat, nem kutya, nem fog leülni meg ilyenek, társnak vannak, aranyosak, elfekszenek melletted, de ennyi.

Továbbá, ha olyan nyulat sikerül kifogni, amelyik nem igényli a fogdosást, akkor agresszív lesz, nem engedi magát felvenni, haraphat. Ez többnyire a nőstényeknél fordul elő, a hímek viszont jelölgetnek.

Mérlegelj, hogy megéri-e beszeretni egyet..

2014. márc. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%

Nagyon nagyon szépen kérlek, hogy ti NE TARTSATOK NYULAT. Nyúlmentőknél tevékenykedem, a hozzád hasonlóak 1-2 hónap után elhanyagolják a nyuszit, veszélyeztetik az életét.


Ha nem akarod ezt, meg az ilyenkor kötelező feljelentést (szabtak már ki 2 év letöltendőt a mi feljelentésünk miatt), akkor fogadjátok meg a tanácsom. Nem nektek való.

2014. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%

Az utolsó kommentelő mindig ezzel a 2 éves hülyeséggel jön, lehet 20 év alatt 1-szer megtörtént... nemrég azt akarta az egyik kérdezőnek beadni hogy visszanyomoztatja innen gyk-ról hogy ki az és börtönbe záratja :D

Ha akar a barátnőd akkor vegyen, nem kell örökre megtartani, tovább lehet adni.

2014. márc. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
Ja én vagyok, ott is így vagdalkóztál , jót röhögtünk rajtad privátban :D
2014. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17%

Jáááj szervusz drága, mikor kapom meg az idézést?

Már alig várom!!! Lehet nem élte túl a vadonban szabadon élve mint a madár, most nyuszivadászati idény ven erre felénk....

Sorry.

2014. márc. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Ja tényleg, a hörcsögös hipnotizőrt feljelentetted? Vagy az tényleg primitívebb állat mint egy finom húsú nyuszi?


Nevelőapád molesztált téged kiskorodban vagy az igazi ? Szépkiejtési versenyen biztos nem indultál...

2014. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%

"Nevelőapád molesztált téged kiskorodban vagy az igazi ? Szépkiejtési versenyen biztos nem indultál.."


Sajnos köztünk egy elég komoly evolúciós szakadék van drága, így felőlem nyugodtan írhatsz akár 10 profilról is, teljesen hidegen hagy. :)

Majd remélem személyesen is ekkora arcod lesz. Nekem is, na meg állnak még mellettem jópáran. :) Téged meg max meglincselnek a tárgyalás után, te állatkínzó barom!

2014. márc. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%

Amúgy minden egyes kommentetek print screen-elve van, google-ban utánakereshető, tehát plusz bizonyíték ellened. :)


Csak mondom, hogy tisztában legyél vele. Én bármit megteszek azért, hogy a hozzád hasonló állatkínzók börtönben végezzék!

2014. márc. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Nah megint jön a baromsàg...előbb jàrd ki az àltalànost dràga...
2014. márc. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!