Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek ha anyám nem...

Andy12 kérdése:

Mit tegyek ha anyám nem engedi meg a hörcsög tartást? Egy aranyhörcsögöt szeretnék

Figyelt kérdés
2014. márc. 30. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudsz sokmindent csinálni. Előszőr is ha az anyukák elhatároznak valamit,akkor az úgy is lesz! Szerintem próbáld győzködni. Olvass illetve nézz utánna a höritartásnak,s az alapján győzködd.nekem se engedték hogy nyuszim legyen de két évi győzkődés után sikerült. Ne add fel,és hagyj anyukáknak gondolkodási időt. Tudod ha tervezel új állatkát a házba ,akkor felkell tudni dolgozni azt is ha majd meghal. Sajnos a hörik nem élnek sokáig,és mire igazán hozzádnő,addigra szinte már lehet is búcsúzni. Másfél-3 évig szoktak élni...
2014. márc. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem anyát egy ki alkudozással sikerült meggyőznöm ;) Pl ha valamelyik tantárgy nem megy annyira akkor kérdezd meg ha 5-ös/4-es leszel belőle félévkor/évvégén akkor kaphatsz e hörit
2014. ápr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket Már megvan a Hörcsögöm Holly a neve és nagyon aranyos. Úgy hoztam ide h azt mondtam itt az u családtagunk Picit meglepődött mikor behoztam ide csak úgy De itt maradhatt :DD
2014. jún. 11. 16:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Örülök neki!! :)
2014. júl. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mára már fél éves mult :D
2014. okt. 1. 13:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azóta nekem is lett két aranyhörim : Nudli és Manó :)
2014. nov. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!