Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tudok barkácsolni egy...

Mit tudok barkácsolni egy hörcsögnek?

Figyelt kérdés
Mi egy kis városkába lakunk,és nincs egy állatbolt se ahol lehetne ilyen felszereléseket venni.Valmai fából vagy esetleg műanyagból valami játékokat tudnák barkácsolni/lészíteni?????köszi
2009. dec. 18. 16:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Például kis házikót ahova elbújhat (azt könnyem meg is lehet csinálni) szénatartó kis rekeszt ! Most hirtelen ennyi jutott eszembe!

2009. dec. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia! WC papír gurigát tegyél be neki, azt szeretik elbújhat benne. Vagy ha úgy tartja kedve szétrágja és fészket épít belőle. Fogyó eszköz mert minden takarításnál ki kell cserélni, de ingyen van, mert WC papírt mindenki használ :)
2009. dec. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.De bocsi ezek vannak elfelejtettem leírni még1 bocsii
2009. dec. 18. 17:08
 4/13 A kérdező kommentje:
de azért további válaszolat várok!:D:$
2009. dec. 18. 17:09
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha teszel be neki csöves kukoricát azt el is elrágcsálja. esetleg ha kiengeded, akkor cipősdobozokból is csinálhatsz neki "labirintust", úgy hogy vágsz rájuk kis ajtókat és lerakod a padlóra vagy ahol elengeded a hörit.
2009. dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én mindent magam készítettem mert,nem szeretem a műanyagot.Fából,kókuszból,bambuszból, készítettem a tárgyakat.Készítettem mászófát szőlőtőkéből, minél több ágú annál jobb.Egy nagy kókuszdiót félbevágtam és felakasztottam hintának,15cm-es bambuszdarabkákból függőhidat építettem, ezen tud felmenni az emeletre.Felakasztottam egy bambuszdarabot(vízszintesen) a tetőrácsra és a két végébe diót mogyorót dugok, jól elvan vele amíg kiszedi.A mászófába is fúrtam lyukakat, hasonló céllal.Egy jó nagy futókereket is készítettem , szintén fából.Van egy homokfürdője is, ebben kis ágdarabok és kavicsok vannak.A homokozóba egy másik bambuszhídon tud bemenni.Van még egy 8cm átmérőjű,40cm hosszú, bambusz alagút, ami a házához csatlakozik. A ház egy hatalmas kókuszdió.Ezek mellé még tettem jó pár nagyobb gránitsziklát.A ketrecben van még,száraz platánlevél,kukoricacsutka,platánkéreg és egy kisebb lapos rönk,etetőnek kivájva. Az itató egy cseréptál.Levelet,csutkát és kérget, csak akkor tegyél be hozzá, ha nem egy szobában alszol vele,mert eszméletlenül tud zörögni velük.:D
2009. dec. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
utolsó! neked mekkora ketreced van, hogy ennyi minden belefér? :D amúgy nagyon tetszenek az ötleteid :D
2009. dec. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

tényleg jó

a 11:5-nek nagyon köszönöm:D

jó ötleteid vannak

2009. dec. 19. 12:18
 9/13 Salx Narval ***** válasza:
Nem olyan nagy, mert törpém van.50×50cm alapterület és rajta egy emelet szintén 50×50cm.Fa és csirkerács, az alja egy kihúzható fiók.
2009. dec. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

és mászófát másból nem lehet csak szőlőtőkéból vagy inkább úgy ami erősebb

(tél van)nincs szőlőtőke:D

valami erős anyag

2009. dec. 20. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!