Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tudok barkácsolni egy...

Mit tudok barkácsolni egy hörcsögnek?

Figyelt kérdés
Mi egy kis városkába lakunk,és nincs egy állatbolt se ahol lehetne ilyen felszereléseket venni.Valmai fából vagy esetleg műanyagból valami játékokat tudnák barkácsolni/lészíteni?????köszi
2009. dec. 18. 16:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
hhhh nézük szerintem egy kis házikonak örülne!!
2009. dec. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Salx Narval ***** válasza:
A lényeg nem a szőlőtőkén, hanem a természetes alapanyagú játékon van.Akármilyen vastagabb ágas bogas fa jó, csak mászni tudjon rajta.Nyilván egy ujjnyi vastag ágon nem tud mászni.De megfelel bármi másból készített mászóka is,fakéregből vagy akár lécekből is lehet készíteni a bordásfalhoz hasonló létrácskát, vagy lépcsőszerű dolgokat.Nekem volt szőlőtőkém, azért azt használtam.Az összekötözött fenyőtobozokból is jó kis mászókát lehet készíteni.A fantáziádra van bízva, hogy miből és milyent készítesz.
2009. dec. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Eveteve válasza:
az 5ös válaszolótol kérdezem hogy a kereket hogy csináltad ha pár képet és leírást udnál irni erre az e-mailcímre:soosevelin@gmail.com azt nagyon megköszönném
2012. aug. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!