Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyúlból egyet vagy...

Törpenyúlból egyet vagy kettőt? Hangosak, büdösek, egyéb tudnivalók?

Figyelt kérdés

Leginkább az írjon akinek van/volt. Mert mindenhol mást olvasok róluk, már nem tudom mi van.

A lényeg hogy a szobámban tudnám tartani, ahol fontos lenne hogy ne nagyon hangoskodjon éjjel. Hangos éjjel? Vagy alszik olyankor? Nappal lehetne a szobában, nyitva lenne a ketrec, ez jó ötlet vagy mindent összepiszkít? Viszont van egy törpemacskám is, összeszoktathatók? Persze kettesben nem hagynám őket sose.



2014. ápr. 2. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell neki társ, éjjel lehet hangos, és csak akkor büdös, ha nem takarítod.
2014. ápr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nyúl a tengerimalaccal ellentétben nem depis ha nincs társa elég egy belőle
2014. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hosszú lenne ezt mind leírni a tartásáról,mert szinte minden nap felraknak egy ilyen kérdést... Kölcsönözz ki egy könyvet a nyuszikról,vagy vegyél egy könyvet róluk,vagy nézz körül sztem.a neten kismillió ilyen cikk és irat van.
2014. ápr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell neki társ, ha eleget foglalkozol vele.

Az, hogy hangos-e éjjel, tök lutri. Az én nyuszim tök csendben van, de barátnőm nyuszijától pl. nem lehet aludni.

Szobatiszták egyébként.

Én macskával mondjuk nem engedném össze:s

2014. ápr. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekünk is van és egy is elég belőle, olyan kb mint egy cica ha eleget foglalkozol vele :) sok mindenre megtaníthatók, így a szobatisztaságra is. Nálunk jól kijön a cicával, aranyosan eljátszanak, de persze nem lehet őket egyedül hagyni. A miénk csak akkor zajong, dobog este ha valami nem ok. Pl.: unatkozik. Amióta betettem neki egy almafaágat, azzal játszik koptatja a fogát elvan este. Ha rendszeresen takarítod, minden nap sokat tudsz vele lenni és játszani szerintem nyugodtan lehet a szobádban. :) Sok sikert a nyuszihoz :)
2014. ápr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!