Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudném ezekről a rossz...

Hogyan tudném ezekről a rossz szokásokról leszoktatni a kis hörcsögöm?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy campbell hörcsögöt és mikor nyúlok felé akkor boxol és ha olyan kedve van harap,de ez még nem is zavar annyira.A másik probléma ami nagyon zavar az hogy folyton űrít.Az elözö hörcsögeim akik dzsungariai voltak/az első szerintem keverék volt vörös bundaval piros szemmel,ez azért hiszem hogy campbell mert a szeme kisebb és a füléhez közelebb van/azok picit piszkoltak ez még nagy hosszú 1 cm körülieket csinál állandóán mikor a kezembe van.Mit tehetnék ezek ellen?
2014. ápr. 8. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Tegnap Vetted meg nem is ismer tėged.

Miėrt nem adsz neki idöt megszokni a helyėt es a te hangod kezed szagát?

Egyėrtelmü fėl ami nem csoda.

Lassabban szeliditsed.

2014. ápr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ebren van beszėlj hozzá es ha berakod a tenyered a ketrecbe hivogasd tegyėl bele pucolt szotyit par napig eltart MiG megbizik benned.

Ne nyulkálj utána mert elszúrod es harapós marad.

2014. ápr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben,egybként nem fel csak mikor nyúlok felé boxol ha meg úgy látja jónak a helyzetet ez a huvelykujjnyi állatka harap.Hétfön vettem.Ha jobban megszelídul akkor már nem fog így piszkolni?
2014. ápr. 9. 06:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem izgalomtól van,meg fėl.

Elmúlhat.

2014. ápr. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbáld Elė letenni a nyitott tenyered es várd meg,hogy belemászik.

Kis csemege segit.

Türelemmel,igy ö döntheti el,hogy mikor okė neki.

A harapás a vėdekezės nála,hogy nem akarja amit csinálsz.

2014. ápr. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindig belemászik a kezembe,de a kakalast el lehet mulasztani?
2014. ápr. 9. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!