Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Volt valakinek oltás után...

Volt valakinek oltás után bágyadtabb, étvágytalanabb a nyuszija?

Figyelt kérdés
Kedd délután kapta meg a tavaszi Pestorin Mormyx oltását, tegnap éjszaka lett elég bágyadt, kevesebbet eszik, mint szokott. Ma reggel megint aktív volt, de délutánra most megint bágyadtabb. Állatorvossal beszéltünk, ő mondta, hogy nem ritka mellékhatása az oltásnak, hogy a beadás után 3-4 nappal a nyuszi levert lesz, étvágytalan, kevesebbet bogyózik, és általában a 7-8. napra már elmúlik. Én még sosem hallottam erről, volt akinél ilyen jelentkezett?

2014. ápr. 13. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden nyuszi máshogy reagál rá. Nem kell megijedni ha aktív és nem csak gubbaszt akkor nem lesz baj. Ha ez nem változik akkor szerintem megéri vissza vinni a nyuszit a dokihoz.
2014. ápr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Holnap mindenképpen visszük, csak aggódunk, mert persze hétvégén produkálja ezt, amikor nincs doki...
2014. ápr. 13. 21:21
 3/6 anonim ***** válasza:
én csak úgy hallottam hogy vagy aznap vagy másnap lesz levert stb.. de az hogy 4 nap után arról még énsem :/ mindenképpen doki, lehet hogy a szuritól függetlenül ilyen :(
2014. ápr. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Front van, szóval nem csodálkoznék. Holnap délután mindenképpen látja doki, szerencsére estére megjött kicsit az étvágya, sikerült kis Fibreplexet belecsempészni a kajájába, futkorászott is kicsit, csak a tápját nem akarja elfogadni...
2014. ápr. 14. 00:05
 5/6 anonim ***** válasza:
hogy van a nyuszika? egyébként ez a fibrex milyen állagú? én örülök ha a feloldott bio lapist be tudom neki adni fecsivel, de azt is van mikor kiköpi, ezt meg akkor még jobban kitudná nem? ezért nem merem megvenni mert ha kiköpi akkor én is kidobom a 3500 ft-ot ..
2014. ápr. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már sokkal jobban van szerencsére :) Ilyen gélszerű állaga van, elvileg a nyuszik szeretik az ízét, na a miénk nem, rázta rá a fejét, amikor az orra alá dugtam :D Végül rákentem almára és répára, így hajlandó volt megenni...
2014. ápr. 15. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!