Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek is gáz 13 évesen...

Szerintetek is gáz 13 évesen nyulat venni? .

Figyelt kérdés

A matektanárom igen jófej. Ellehet vele beszélgetni. Ma mondtam neki hogy: "Találó ötlet húsvétra nyulat kérni?"(kapok is már mindenépp).

Mire a tanár: "nem vagy te már túl idős ehhez?"

Meg még mondta hogy neki is volt nyula KISEBB korában.

Most ez ennyire gáz?....:/



2014. ápr. 14. 23:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

házinyúl lesz. És nem csak Húsvétra,hanem csak akkor hozzák meg a rokonaink,hiszen velük csak ekkor találkozunk.

Tudom,hogy felelősség, van már egy 4 éves kutyám amin tapasztaltam,és mai napig ugyanugy gondozom,mint a kezdeti időszakban.

2014. ápr. 15. 15:47
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem az első nyulam lenne,már volt 8évesen is egy házi,csak arra már nem nagyon emlékszem mert visszaadtuk a rokonunknak,mert ideiglenesen volt nálunk 1 évig
2014. ápr. 15. 15:50
 13/14 anonim ***** válasza:
Én 22 éves vagyok és évek óta mindennél jobban szeretem a nyuszimat. Ezt nem érzem gáznak. Nem értem, hogy a tanárod miért ilyen negatív.
2014. ápr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Negyvenen felül vagyok, három tengerimalaccal.

Nem gáz, viszont nagy felelősség.

Olvass utána, hogy hogy kell etetni, tartani, mert (bár mint írtad hogy volt már nyulad) sosem árt tanulni.

2014. ápr. 16. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!