Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalac előtt mindig...

A tengerimalac előtt mindig legyen magkeverék?

Figyelt kérdés
A nagymamám mindig telerakja a tálkáját a tengerimalacoknak, így mindig van előttük. É eddig csak reggelente adtam nekik, és egyáltalán nem voltak soványak, vagy ilyesmi. (széna van mindig előttük, hogy koptassák a fogaikat)Szerintem nem szabad, hogy mindig legyen előttük. Vagy én eddig rosszul etettem őket?

2014. ápr. 15. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Jol csinálod, elvileg nem kell hogy legyen előtte mindig. Én uge éjjel nappal itthon vagyok (gyesen) így úgyis szól a malacka, ha éhes és kell neki valami. Elvileg a fontos,hogy víz és széna mindig legyen neki...Igen ám de a mi malackánk nm iszik az itatóból, és a tálból sem. Így lédús zöldséget kap, amit imád.
2014. ápr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magkeverék soha ne legyen előtt. Ezzel sok kárt okozol neki, nem szabad nekik magkeveréket adni. Széna és friss víz mindig legyen előttük. Ezenkívül jó minőségű táp ami még fontos (Versele Laga Cavia Complete, Versele Laga Nature, Versele Laga Musli, vagy Lili táp)-napi 1-2 kanál, és a C-vitamin. Zöldséget gyümölcsöt is kaphat, de széna a legfontosabb.
2014. ápr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Magkeverék soha ne legyen előttük. A mag a madaraknak van, a tengerimalac nem magevő. A szotyi kiszúrhatja a beleit ha hántolatlan, a kukoricába pedig beletörhet a foga és nem is tudja megemészteni és ez csak két vacak a magkeverékekből...A jó tápok a Versele-Laga Caviák abból is a Complete és a Nature. Széna és víz legyen előtte mindig, táp pedig 1 evőkanál/malac/nap.
2014. ápr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!