Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megbolondult a törpenyulam?

Megbolondult a törpenyulam?

Figyelt kérdés

Van egy 1 éves törpenyulam, eleinte szeretett minket ki lehetett engedni, a lábunknál aludt, szobatiszta volt meg kíváncsi de azért nyuszi... aztán akartunk kis nyulakat, de nem születtek meg élve és azóta nagyon megváltozott!


Szóval most már 1 hónapja ha kiengedem már egyből rávetődik a lábamra és szagolgatja meg böködi az orrával ha megyek előle is jön és jön... egyszer meg is harapta a bokámat úgyhogy most úgy őrzöm hogy felhúzott lábakkal ülök a széken de ha ki akarok szaladni valamiért megint böködi a lábam meg kaparja a nadrágom és most jön a lényeg!!


körbe cikázik körülöttem és potyognak belőle a bogyók!! Ha visszaülök a székre abbahagyja a bogyózást is meg mindent...


Valakinek csinál ilyet a nyula? Fenyegetésnek kell venni vagy minek?



2014. ápr. 19. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonlóakat csinált a lány nyuszancsom, bár ő nálunk nem hozott le egy almot sem ( sajnos).

Én annak idején utána olvastam, és a nyuszim azért ugrált körbe körbe, meg potyogtak a bogyók, mert a dominanciáját akarta megmutatni, jelölte a területét.

Az én nyulam még megerőszakolta a plüss macskámat ( lány nyuszi volt, mint írtam), valamint apósom kopasz fejét nyalogatta. Addig a nyúl szabadon volt, majd felugrott az ágyra apósomhoz, oda ugrált a fejéhez, és körbe nyalta.Ezzel még nem is lett volna gond, hanem az, amikor a hasára felugrott, és lepisilta, utána már a kisasszonyka csak a szobába lehetett.

2014. ápr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ugyanez lehet nálunk is, mert amíg engem és anyát megharap, a család férfi tagjait meg nyalogatja... remélem leszokik erről a jelölgetésről és lemászhatok a búvóhelyemről :D Köszönöm a válaszod!
2014. ápr. 19. 18:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Valószínűleg ivarérett lett, vigyétek el ivartalanítani.
2014. ápr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!