Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan lehet megfigyelni,...

Hogyan lehet megfigyelni, hogy a tengerimalacnak a hátsó foga mikor túl hosszú?

Figyelt kérdés
És ha nem nagyon használja a fogkoptatót akkor mit lehet tenni?
2009. dec. 24. 11:20
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem voltak malacaim. Rosszul vagy informálva, a hátsó fogaik nem nőnek hosszúra, kizárólag a metszőfogacskáik. A hátsók őrlőfogak, azok nem tudnak nőni. A metszőfogaikat viszont simizés közben megnézheted, bár amúgyis néha kilóg a szájukból:), ha túl hosszú, akkor bizony el kell vinni a dokihoz, aki levágja. Nekünk 6 év alatt kétszer kellett vinni a malacokat, amúgy koptak maguktól, pedig nem volt koptatójuk. Remélem segítettem.
2009. dec. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Végülis a malac nem is az enyém hanem a tesómé de azért én is szoktam simizni meg minden,de azt olvastam,hogy nőhet a hátsó foguk is,és még nemrég vettük csak szóval ezt nem tudtam

És segítettél ezzel köszi! :)

2009. dec. 24. 11:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kapnak elég szénát akkoe tuti hogy nem nő nekik. A széna f ő táplálékuk. És a fogakat is kpotatja
2009. dec. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
[link] erről az oldalról mindent megtudhatsz!
2009. dec. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!