Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen rágcsálót tudnék...

Milyen rágcsálót tudnék tartani egy 30x45 cmes ketrecben?

Figyelt kérdés
Eredetileg a tengerimalacomé volt, de ő kapott nagyobbat, és szeretnék mégegy állatkát :D Törpenyúl esetleg elférne?
2009. dec. 24. 11:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

sztem 1 darab tengerimalcnak elég egy 60x40es ketrec.

és a kisebben akor tartottam, amikor még kicsi volt, mivel a boltban azt a ketrecet ajánlották.

2009. dec. 24. 15:22
 12/15 A kérdező kommentje:
Te mekkorában tartod?
2009. dec. 24. 15:26
 13/15 anonim ***** válasza:

De Ők egyedül nem érzik jól magukat, társas lények, depressziósak lesznek. Te nem tudod pótolni a társát.

Nekem két malacom van egy 90*60-as ketrecben.

Van benne két ház, tál, itató, szénatartó. Ha nem adsz Nekik szénát, adj, mert tényleg az a legfontosabb, emésztés és fogkoptatás szempontjából.

Remélem ezt nem tolakodásnak veszed, csak segítek.:)

2009. dec. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Igen, tudom hogy a széna nagyon fontos, adok is neki sokat :)

Lehet h gyűjtök egy nagyobb ketrecre, h ketten lehessenek, csak nem tudom hogy viszonyulna a másikhoz.

2009. dec. 24. 20:25
 15/15 anonim ***** válasza:

Az a fontos, hogy egyneműek legyenek, különben születnének a kismalacok, és az az anyamalacra is veszélyes.

Ha nincs nagy korkülönbség, szerintem nem lehet gond. Az elején lenne egy kis veszekedés, ismerkedés, de az nem gond.

Amikor megkaptam az egyik malacot(a kisebbet) akkor az elején nem tudta, hogy a másik a főnök, de már megtanulta melyik oldalon ehet, melyik házban lehet, stb. :)

Szerintem biztosan találsz nagyobb ketrecet, de lehet házilag is készíteni. :) www.expressz.hu <---itt rengeteg ketreces hirdetés van.

2009. dec. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!