Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A 4 kis DZSUNGÁRIAI höriim...

A 4 kis DZSUNGÁRIAI höriim már 13 naposak, már kijárnak, és nyitva van a szemük, akkor már megsimizhetem, fölvehet őket?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 29. 15:33
 1/7 anonim válasza:
53%
nem . fontos hogy legalább egy hónapig ne nyúlj hozzá ! az apát is külön kell tenni ne hogy meg egye a kicsiket. de az anya is megeheti ha megérzi rajtuk a szagodat, vagy nem érzi őket életképesnek, vagy nem tudja felnevelni őket. ha vannak még kérdéseid a dzsungáriai hörikről akkor meg adhatom az email-címemet ;)
2014. ápr. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te első, én komolyan úgy szájonváglak, hogy a fal adja a másikat!

Mondd csak, hány hörid volt eddig? Hány almot neveltél fel?

Már a második alaptalan, fals információt olvasom tőled. Aki tőled kér tanácsot az garantáltan megbánja, mert szaporító vagy! A kicsiket legkésőbb 5 hetesen, de jobb ha már 4 hetesen különválasztják nemek szerint. Nem pedig 2 hónaposan, ahogy te Ó nagy hörcsögszakértő, azt terjeszted itt, a szaporítós ingyenreklámoddal.

Persze, hogy kell a reklám, ha a hímet a más egy hónapos kicsiknél veszed ki a nősténytől, hiszen úton van, vagy inkább már meg is született a következő alom. Igazam van vagy igazam van? :)

A nőstény legyengül, és bele fog halni a folyamatos ellésbe, és igen, egy idő után meg fogja ölni a kicsiket. Ahogy a hímet is.


De hogy ne offoljam szét a témát, a 13 napos kicsiket fel lehet már venni, bár úgy gondolom, hogy neked már vagy 10-szer válaszoltam, ha nem többször. Meg lehet őket fogni, ha a mama engedi, és a kicsik esznek maguktól. Akkor biztos, hogy nem esik bántódásuk, de még így is elüldözheti őket.

2014. máj. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Annyi, hogy ez már nem az első! Másrészt azért kérdeztem, mert mindenki mást mond és nem voltam benne biztos!
2014. máj. 5. 14:55
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsi ez a komment nem ide szerettem volna! Köszi, hogy írtatok! :D
2014. máj. 5. 14:57
 5/7 anonim válasza:
ne tedd!
2014. máj. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
te mocskos második, nics igazad. biztosan tudom hogy igazam van. te Ó nagy hörcsögszakértő simán külön lehet választani az anyától egy hónap után nem lesz semmi belőle :) és az is igaz , hogy az anya megeheti. simán ! :) ha te szájon vágsz, én olyat adok neked hogy kitörik a nyakad. ilyen méjre már nem süllyedhetsz drágám, ugyhogy áljál le mert ... megbánod ! én ide többet nem kívánok írni, felesleges választ írnod ! :D nem tudom te mit gondolsz, de neked biztos hogy bajok vannak odabenn..
2014. máj. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szövegértési problémák level 99999... Azt írtam, hogy 4 hetesen (ami egy hónap) külön kell választani a kicsiket, de legkésőbb 5 hetesen... A hímet pedig ha az egy hónapos kicsik mellől veszed ki, akkor 100%, hogy jön a következő alom. Ami legyengíti az anyát. De nyugodtan verd itt magad, csak azokat a szegény állatokat sajnálom, akik miattad szívnak. :S
2014. máj. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!