Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Másfél éves lesz törpehörim,...

Másfél éves lesz törpehörim, hasa alatt szerintem daganata lett, nagyon sokat fogyott, mozgás eléggé félredőlő. Magot nem eszik, szárazkenyeret igen, uborka stb. már alig valamit?

Figyelt kérdés

fájdalma nincs, mert morog ha megfogom.

Ilyenkor semmit nem lehet tenni ugye? Sajnálom szegénykét ill. attól tartok a vége felé neki is fájdalma lesz majd idővel.

Ti elaltatnátok vagy természetes halált várnátok meg ez esetben


2014. máj. 1. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:

"fájdalma nincs, mert morog ha megfogom. "

Hogy mi a kénköves menykű'? :O

Szárazkenyéren élve én is hamar daganatot növesztenék!

Nézesd meg egy állatorvossal.

2014. máj. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

félre írtam, nem morog ha megfogom

másrészt van neki mag is , de nem eszik már belőle, csak a száraz kenyeret, így értettem.

2014. máj. 1. 17:37
 3/7 anonim ***** válasza:

A liszt nem túl jó egy kisállatnak, még embernek sem! A kenyér meg még rosszabb.

Próbáld fehérjével felturbózni, bár a daganaton nem segít, de egy kissé meghosszabíthatja az életét.

Adj neki különböző zöldséget, gyümölcsöt, persze vegyszermenteset és jól most meg és szárítsd is meg!

2014. máj. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kell neki száraz kenyér, mert azzal koptatja a fogát. Kérdező, kitartás! Az én hörim is daganatos lett. :(
2014. máj. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogkoptatóval koptathatja a fogát a kenyér NEM egészséges számára!
2014. máj. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fogkoptatót a 30 hörcsögöm közül egy sem használta. Amelyik kenyeret kapott, jóval túlélte a 2 éves átlagéletkort. Ezek után nyugodt szívvel állíthatom, hogy semmi bajt nem okoz számukra. ;)
2014. máj. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerencsések voltak! Én sosem adnék kenyeret és semmilyent lisztest nekik, de pláne nem állítanám, hogy KELL nekik a kenyér. Rendes táplálás mellett SOHA nem volt fogproblémánk, pedig nem egy hörcsögöm volt. Sosem kaptak kenyeret és van olyan fogkoptató, amit rágcsáltak, de egy idő után elhagytam, mert felesleges volt.
2014. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!