Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik fajta törpenyúl marad...

Melyik fajta törpenyúl marad a legkisebb? hol tudok 100%-os törpenyuszit venni? :D

Figyelt kérdés

2014. máj. 4. 18:06
 1/8 anonim válasza:
Helló , azt az állat kereskedésben vagy a tenyészeten kérdezd meg!:) nekem is van kb 30cm nagy az anyuka:D (4 kicsi is van) , van azokból is tobb fajta , szóval fajtától fuggô :)
2014. máj. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen tenyésztőtől, származási lappal ellátott nyuszit vegyél. Nézd meg a szülőket, a piciket és beszélgess egy kicsit az eladóval is. Van már mini nyuszi is. A törpe nyúl sem nagy egyébként, 1,5 kg körül van a felnőttkori súlyuk. A mini nyuszi 1 kg környékén van.

Nézz körül a neten, általában fent vannak az eladó nyuszik, vagy elő tudsz jegyezni.

Sok sikert, hozzánk jövő héten érkezik egy törpe kosorrú bébi :)

2014. máj. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Platypus ***** válasza:
A legkisebbek a holland törpék, azon belül is a törpegénes példányok. Tenyésztőt keress, a nyulakat törzskönyvezik is, az ilyen példányok 100% akorák maradnak, mint ami a standardban szerepel.
2014. máj. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

A milyenk nem nagy, tenyésztőtől vettük, én a tenyésztőt javaslom.

A milyenk törpe-kosorrú.

2014. máj. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A legkissebb törpenyúl fajta az a Holland törpe nekem is olyan van már felnőtt és most pontosan 2kg persze ez attol is függ hogy hogy eteted de amugy ők 1,5kg-osak egyébként

és tenyésztőtöl vedd meg mindenképp.Remélem segitettem!!!! :))))

2014. máj. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a mienk oroszlánfejű törpe. felnőtt már és 2 kg, és nem nagy méretű.
2014. máj. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A holland törpe marad a legkisebb.

5-ös, ha neked 2 kg-s a nyuszid, akkor az vagy nem holland törpe, vagy iszonyú dagi.

2014. máj. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak tenyésztőtől vegyél ha igazán törpét akarsz. A barátaim nagy része állatkereskedésből vett nyuszit, amire rámondták hogy törpe, aztán megnőtt 5-6 kilós óriásira is... persze ettől még ugyanúgy szeretik, mert szerintem a nagy még aranyosabb/dögönyözhetőbb... :D De te törpét akarsz, akkor azt csak tenyésztőtől. Ott legalább a nemét is tudják, állatkereskedésben azt is csak tippelik. És általában nem talál...
2014. máj. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!