Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek a höriimmel?

Mit tegyek a höriimmel?

Figyelt kérdés
Van egy anya anya hörim ( dzsungáriai) és van négy kölyke! Az őrületbe kergetik! Már mindent megpróbált csak szabaduljon ki tőlük! Egy napra külön raktuk! De a kicsik még csak 23 naposak ! Az lenne a kérdésem, hogy még hagyjam őket együtt vagy már szétszedhetem őket nemek szerint? Előre is köszi :D

2014. máj. 9. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Mivel az anyahörcsög hajlamos megenni a kicsinyeit (nem viccelek, komolyan), ezért egészen nyugodtan külön választhatod őket ennyi idősen is.
2014. máj. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi!

Akkor már nemek szerint külön külön akváriumba, vagy csak egyelőre az anyát tegyem másik akváriumba?

2014. máj. 9. 16:34
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

23 naposan, ha nagyon nem bírja a mami már különválaszthatod őket, de ekkora kölyköket már nem enne meg!! Ha tovább vannak a mamival kiegyensúlyozottabbak lesznek, mint a korán elválasztottak. De el lehet őket már választani, persze saját felelősségre.

Ekkora babákat már NEM enne meg a mami.

Csak megtéphetné őket, de azt sem fogja még egy darabig.

A mami menjen egy teljesen saját helyre, és a srácok meg a csajok 2 külön terrába. ;)

2014. máj. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már nyugodtan külön lehet tenni őket.
2014. máj. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na, igen ez a gond! Mivel nem vagyok még a legprofibb és nem tudom nagyon megállapítani hogy milyen neműek! Nem az első almom, de ők másmilyen hörik, mint az első! Szem látomást fiúk! Az összes! De nem vagyok benne biztos! Ilyenkor mit tegyek?
2014. máj. 12. 15:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha tudsz képet csinálni küldhetsz privátban, meg tudom mondani, hogy melyik srác, melyik leányzó(már ha van).

Egyébként a golyók már látszódnak 3-4 hetesen is. A hímeknek sokkal távolabb van az ivarnyílása a végbélnyílásától, mint a nőstényeknek.

2014. máj. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálok képet küldeni!
2014. máj. 13. 16:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!