Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! A hörcsögömnek be van...

SOS! A hörcsögömnek be van dagadva a szájánál nagyon, mikor hozzáérek el akar menekülni, vagyis nagyon fáj neki. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Enni eszik attól elég jól,csak nagyon fáj neki.Állatorvos sincs a közelben....
2014. máj. 10. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:

ha nem tudod orvoshoz vinni, akkor nézd ahogy szenved...


ha meg se tudod nézni, hogy pontosan mi baja, akkor ennyiből mi sem tudjuk megállapítani, pedig ahhoz, hogy bármi kezelést ajánlhassunk tudni kéne mi fáj neki, egy tályog van a szájában, száján, csak megsebezte, a foga fáj, elég sok lehetőség van.


meg mit jelent az, hogy a "szájánál"? az ajka? az orra? az alsó ajka?


de ugye nem azt nézted be, hogy tele volt a pofazacskója és azért akart menekülni, mert nem tetszett neki, hogy nyomkodod a pofazacskójában a kaját?

2014. máj. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha daganat akkor még lehet pár hónapja hátra viszont ha tályog vagy valami seb és bedagadt, akkor doki nélkül max pár hete...
2014. máj. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Először azt hittem én is,hogy a zacsija van tele,de nem,mert már vagy 3 napja így van.Az arcának a jobb oldala van feldagadva,annál a résznél,ahova a kaját szokta rakni.Próbáltam azt is,hogy fogpiszkálónak lereszeltem a végét,hogy ne legyen hegyes,és óvatosan megpiszkáltam,hátha csak beragadt valami.Mikor kijön a házából,lehet látni hogy mindig azt az oldalt rágcsálja,de ha kaja lenne ott,már kijött volna.Eszik,de kicsit megsoványodott,nagyon csapzott kinézete lett.Még képet se tudok feltenni róla,mert nem lehet lefogni,hogy ne mozogjon addig.
2014. máj. 11. 07:45
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy valami nagy falatot rakott be és beszorult.
2014. máj. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És hogy szedjem ki?
2014. máj. 11. 14:18
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Akkor viszont beragadt valami a pofazacsijába. :/ Ami ugyan úgy dokit igényel, különben kampec.

Vagy a tályog, daganat.

2014. máj. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
na mi lett???????????
2014. júl. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!