Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért hullik a törpenyulam...

Miért hullik a törpenyulam szőre csak a körménél?

Figyelt kérdés
A törpenyuszimnak a mellső lábán már két lábaújja kopasz, múlt héten még csak 1 volt kopasz, és most kezd a másik lábán is ritkulni. Szép rózsaszínű tehát a bőrén nincs semmi elváltozás, csak nagyon pici kis pihe szőr van rajta, de olyan kicsi és vékony hogy a bőre látszik. Maga a nyuszi teljesen boldog és virgonc, még sosem láttam hogy ő magad rágná ki a szőrét, nem figyelhetem egész nap lehet ő rágja ki, de lehet magától hullik ki, mi lehet a gond?

2014. máj. 11. 23:15
 1/2 Hilda-1 válasza:
Az én nyuszimnak is néha hullik.Nincs semmi baja az enyémnek.Szerintem a tiednek sincs.Jön a jó idő.Télen én nem tapasztaltam ezt ugyanis.De azért én is kíváncsi vagyok hogy mit válaszolnak mások.
2014. máj. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, majd kiderül. Minden estre most az almot állandóan kikaparja a wcjéből és állandóan kapar mindent. Még a szőrt is lekaparja a lábáról amilyen gyagyás :)
2014. máj. 15. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!