Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Testvérek kölykei?

Testvérek kölykei?

Figyelt kérdés

Pár hónapja van 2 törpehörcsögöm (roborovszki) két lány, legalábbis így adták el őket, amennyire meg tudtam nézni én is lánynak láttam őket, a kezdeti gyanakvásom is elmúlt, mert már 4 hónapja vannak nálam és nem történt semmi extra, szeretik egymást, jól érzik magukat...

Azonban ma arra keltem, hogy kishörcsik születtek, 3-at láttam nem akarom piszkálni őket, kiakadtam... Külön fogom tenni a felnőtt höriket és a kicsiket is megtartom de mi bajuk lehet ebből, hogy a szüleik testvérek? félek, hogy betegek lesznek, meg amúgy is bizarr egy kicsit... :((


2014. máj. 16. 10:30
 1/6 anonim válasza:
0%
ne félj semmi bajuk nem lessz
2014. máj. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy a szüleik testvérek?


Hát ha szerencséd van, nem lesz bajuk... Ha meg igen, akkor valszeg az immunrendszerük lesz gyatrább, de még bármi megeshet, akár el is pusztulhatnak a kicsik... Én is tartottam egereket, többször le is kölykezett a nőstény és 2 kölyök 4-5 naposan el is pusztult sajnos...


Rendes vagy, hogy megtartod őket :)

2014. máj. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen testvérek... Ez legalább biztosnak tűnik...

Elférnek, állatkereskedésbe nem adom őket kígyóeleségnek stb, ki tudja hova kerülnének...

2014. máj. 16. 11:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A beltenyészet akkor a legnagyobb gond, ha többszörösen van, ez sajna sanszos, mert kereskedésből vannak.

Az immunrendszerük, az életkoruk és pár betegség is előjöhet náluk. Daganatok, idegrendszeri problémák, hátraszaltó... Ilyesmik, de nincs garantálva, hogy gond lesz, csak LEHET. Nem azért írtam, hogy megijedj, hanem, hogy TUDJ ezekről!

2014. máj. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi... Veszprémi vagyok...
2014. máj. 17. 14:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnél a dzsungikkal volt ez. Megszülettek a kicsik, és 20 naposan még csukva volt a szemük! Nem is nyílt ki nekik soha. Ja, és nem tudtak menni, rángatóztak. Nagyon brutális volt, én is láttam őket. Persze ez a beltenyészet miatt volt, a szülők tesók voltak, kisállatkereskedésből... Reméljük, Nálad nem történik hasonló... :/
2014. máj. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!