Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi idős korban lehet...

Mennyi idős korban lehet megfogni a törpenyúl kölyköket?

Figyelt kérdés
Ma 12 naposak de a szemük még csukva van. Megfoghatom őket már? vagy még várjak vele? Már nagyon várom hogy megfoghassam őket
2014. máj. 16. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
én még első nm nem emelem meg csk a szört elhuzom meglesem őket de utána pár napra rá nézegetem mikor már testesek kiveszem óvatosan de erősen fogom mert ugrálósak ha nagyon óvatos vagy kiveheted de ne tartsd kint sokáig csk max megnézed és visszateszed és már 2 hetesen nyitva kéne lenni a szemüknek
2014. máj. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
első nap * bocsánat
2014. máj. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen, eddig még csak a szőrt húztam el úgy lestem be csukva volt a szemük. de már a nyuszikat ki kellet takarítani mert már elég piszkos volt a ketrecük ezért ki vettem őket és akkor láttam hogy nyitva van a szemük :) már párszor ki is másznak a fészekből
2014. máj. 18. 20:20
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem már megfoghatod őket,most még csak annyi hogy kijönnek,csetlenek-botlanak és mennek is vissza.nem is igazán ugrálnak még csak "sétálnak".Majd egyre többet lesznek kint és akkor már én kitettem őket a szőnyegre had ugrándozzanak egy kicsit,ekkor voltak 2,5 hetesek.de nem sok időre max 10 percre!sok örömed lesz bennük ahogy nőnek.soakat nevettem rajtuk,mikor produkálták magukat! :)
2014. máj. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!