Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszit kilökte a fészekből....

Nyuszit kilökte a fészekből. Jól tettem ha átraktam másik fészekbe? Többi lent

Figyelt kérdés

sziasztok!

két nyuszim fialt az óriás 17.-én a törpe meg ma,19.-én.Kivettem a törpe kölykök fialó ládáját hogy megnézzem hogy állnak a kölykök,egy kicsi nyuszi kitört nyakkal feküdt a kicsit véres szalmán,gondolom miközben harapta el a köldökzsinórt az anya,rálépett vagy valami,meg egy a sarokvécében volt összetaposva..Egy kölyök pedig valahogy a fészkelés közben a láda alá került,vagy hogy mikor mászhatott oda és honnan nem tudom csak mikor raktam volna vissza a ládát,akkor láttam hogy kászálódik ki a láda helyéről!Gyorsan megetettem(hátára fordítottam az anyját és a hasára tettem),evett is vagy fél óráig,és látszott hogy erőre kapott meg már jó meleg volt!Nem mertem visszatenni a 6 tesóhoz,nehogy az anyja kitegye a szűrét,inkább betettem a kb 10 darab 2-szer akkora óriásomhoz.azokon látszik hogy jól tartja az anyuka,mielőtt betettem odavittem az anyához,de nem bántotta csak megszagolta és pihent tovább.nem érdekelte hogy beteszem a fészekbe vagy valami,a kicsik is jól reagáltak rá,befogadták és egyből be is fúrta magát a kis pöttöm..fél óra múlva már jó forró volt a kis teste bár a bőre ráncos,elég szemmel látható módon.szerintetek jól csináltam hogy átraktam a másik nyúlhoz,vagy inkább tegyem vissza az anyjához?Szerintetek megmarad?és az normális ha ráncos a bőre?nem nagyon akartam a többit piszkálni,hogy megnézzem ők milyen ráncosak ha egyáltalán azok!köszi a válaszokat


2014. máj. 19. 17:04
 1/2 acelsziv ***** válasza:
Jól tetted, bár lehet hogy csak magától mászott el és nem az anyja lökte ki.
2014. máj. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

még várok esetleg válaszokat! :)

2014. máj. 19. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!